Všechny směny, nabídky i žádosti
vždy ve vaší kapse

Objevte jak vaši zaměstnanci mohou spravovat své směny za pochodu.
Google Play storeApp Store
detail smeny v mobilni aplikaci
Nabídky směn v aplikaci Dayswaps

Vždy budete vědět,
kdy máte směnu

Domovská stránka aplikace obsahuje chronologicky řazený seznam všech vašich naplánovaných směn.

Nabídky
směn

Máte čas a chcete si vzít směnu navíc? Najděte si volné směny a kliknutím nahlaste na ty dny a časy, které vám vyhovují. Budete pány svých směn.

Ta-dam. 🔔
Notifikace a upozornění.

Přiřadil vám právě zaměstnavatel novou směnu? Snadno se o ní dozvíte. Kromě toho, že se přidá do seznamu vašich směn, dá o sobě vědět.

Detail směny
se vším potřebným

Kliknutím na směnu zobrazíte její detail. Ten zahrnuje časový plán směny, ale také informaci s jakými kolegy na směně budete.

Snadná správa směn ve vaší kapse
s chytrými notifikacemi

Vždy budete vědět, kdy máte směnu

Domovská stránka aplikace obsahuje chronologicky řazený seznam všech vašich naplánovaných směn. Nejbližší směna je vždy nahoře a jedním kliknutím si můžete zobrazit její detailní informace.
dayswaps plánování směn

Ta-dam. 🔔 Notifikace a upozornění.

Přiřadil vám právě zaměstnavatel novou směnu? Snadno se o ní dozvíte. Kromě toho, že se přidá do seznamu vašich směn, dá o sobě také vědět zvukovou notifikací.

Detail směny se vším potřebným

Kliknutím na směnu zobrazíte její detail. Ten zahrnuje časový plán směny, ale také informaci s jakými kolegy na směně budete a nechybí ani případné poznámky a lokalita (pokud máte více poboček). Snadno také můžete požádat o zrušení směny s udáním důvodu, například když musíte k lékaři.
dayswaps plánování směn

Nabídky směn

Zaměstnavatel může stanovit, jaké směny je potřeba obsadit. Nepřidělí vám je rovnou, ale pošle vám notifikaci o směnách, které chce obsadit a vy se sami kliknutím nahlásíte na ty dny a časy, které vám vyhovují. Budete pány svých směn.
dayswaps plánování směn

"Dayswaps nám změnil život k lepšímu díky přehlednému plánování směn pro naše zaměstnance. Moc se mi líbí přistup firmy. Ať už jde o nastavování či vysvětlení jsou velmi nápomocni a ochotni. Doporučuji je každému, kdo chce šetřit čas."

Pavol Franko
Dámejídlo