dayswaps kalendar smen pro rychle planovani

Reporty

Podklady pro mzdovou účtárnu nebo šéfa na jednom místě.

Informace o podniku
Přehled o zaměstnancích
COVID? Pomůžeme ho vytrasovat
Export do CSV
„Skvělá práce. Dayswaps je přesně to, co jsem potřeboval k tomu, abych se mohl zbavit složitého Excelu a usnadit tak nejen plánování směn, ale i komunikaci se zaměstnanci u nás ve firmě.“
Jakub Hrda
Hello Bank

Informace o podniku

Vyfiltrujte si potřebná data a orientujte se v nich díky přehlednému grafu a tabulce s informacemi, jako je počet směn nebo dovolených, a to jak na úrovni zaměstnanců, tak pozic

Přehled o zaměstnancích

V systému najdete kompletní informace o jednotlivých zaměstnancích. Počty odpracovaných nočních směn, víkendů (sobota/neděle), svátků i dodržování pauz.

COVID? Pomůžeme ho vytrasovat

Nakazil se váš pracovník covidem? Vytrasujte ostatní pracovníky, kteří s ním v posledních dnech přišli do kontaktu a dejte jim vědět, že by měli podstoupit test či karanténu.

Další vlastnosti

Export do CSV

V Dayswaps si můžete veškeré informace a reporty nechat vyexportovat do CSV a snadno je tak přenést do dalších systémů, které používáte Vy nebo třeba mzdová účtení.

Máte rádi všechny informace a čísla přehledně na jednom místě? Tak to si s Dayswaps padnete do noty.

01
Přehledně
Už žádné plýtvání časem a penězi při manuální tvorbě reportů pro další osoby. Všechny informace pro sebe, šéfa i účetní vygenerujete jedním kliknutím.
02
Detailně
Kdo odpracoval kolik směn, o jaký počet hodin se jednalo a pracoval někdo noční či o víkendu? To vše se dozvíte v přehledném grafu.
03
Aktuálně
Aplikaci přizpůsobujeme aktuálním situacím. Nově je to Covid report. Podívejte se s kým přišel do kontaktu zaměstnanec, který je nemocný.