dayswaps kalendar smen pro rychle planovani

Nabídky

Prohodit si směnu s kolegou? Zaměstnanci to zvládnou sami.

Nabídněte zaměstnancům neobsazené směny
Burza směn místo zdlouhavého plánování
Prohození směn zvládnou zaměstnanci sami
V kombinaci s Lokalitami využijete Transfery do dalších podniků
"Dayswaps nám rozvázal ruce s přiřazováním směn. Naši zaměstnanci si sami vybírají kdy a na které provozovně chtějí pracovat. Směny si zvládnou sami i vyměnit a my už nemusíme sledovat kdo kdy může a nemůže."
Tomáš Kadlec
Thomas Williams Bakery

Nabídněte zaměstnancům neobsazené směny

Zaměstnanci si sami určí, které směny se jim hodí a přihlásí se na ně jedním kliknutím. Vy o tom obdržíte notifikaci.

Burza směn místo zdlouhavého plánování

Vypište, jaké směny je potřeba obsadit a nechte na zaměstnancích, aby se na ně nahlásili tak, jak jim to vyhovuje. Pokud se nějaká směna neobsadí, můžete oslovit konkrétního zaměstnance a směnu mu nabídnout či přiřadit.

Prohození směn zvládnou zaměstnanci sami

Někdo onemocněl, anebo neplánovaně musí něco zařídit? To už nebude vaše starost. Zaměstnanec se sám s kolegou domluví na výměně směn a v aplikaci si je jednoduše prohodí. Samozřejmě pokud to schválíte.

Další vlastnosti

V kombinaci s Lokalitami využijete Transfery do dalších podniků

Posílejte nabídky směn do propojených podniků nebo lokalit a efektivně tak využívejte své zaměstnance.

Rozešlete nabídku o směně, která se uvolnila, anebo nechte na zaměstnancích, ať se sami přihlásí na směny, které se jim hodí. Výsledek? Méně práce pro vás, spokojenější zaměstnanci.

01
Nabídka
Díky plánování dostupných směn si mohou zaměstnanci vybrat, jaké dny a čas chtějí pracovat. Určitě budou nadšeni, že se do plánování mohou zapojit.
02
Výměna
Jednoduše a především ihned zjistíte, jaké směny nejsou pokryté, anebo kdo na směnu nemůže právě přijít. Najít náhradníka je snadné a zabere jen chvilku.
03
Prohození
Skrz funkci prohození směn si zaměstnanci mohou sami prohodit směnu s kolegou. Je jen na vás, zda do tohoto procesu budete či nebudete zasahovat.