Všechny funkce s jedinou myšlenkou,
usnadnit Vám práci.

Dayswaps plánování směn na jedno kliknutí

Plánovač

Unikátní nástroj, který funguje jako lidský mozek a učí se z každého jednoho plánování směn. Umí plánovat od nárazové akce po pravidelný směnný provoz a vždy se snaží vyhovět všem zaměstnancům a jejich preferencím.

Dayswaps jednoduchý přehled o zaměstnancích a podniku

Přehledy

Mít pořádek je základ. Od Vaší práce nebudou zdržovat žádné nezbytnosti spojené se zaměstnanci, jelikož vše je na jednom místě u nás .

Začněte chytře plánovat a ušetřete čas, peníze a hlavně nervy.

 
Automatické plánování směn - na jedno kliknutí

Preference

Náš systém Vám zajistí vyšší zájem u zaměstnanců. Každý přeci někdy nemůžeme do práce a je skvělé pokud někdo poslouchá. Náš systém vše udělá za Vás a zaměstnanci budou spokojeni.

Dokumenty

Pracovní smlouvy (DPP, DPČ i HPP) a další důležité dokumenty naleznete jednoduše u nás v systému. Upravíte si je podle potřeb a hotovo.

Dayswaps umí kontrolovat příchody zaměstnanců

Komunikace

Dejte včas svým zaměstnancům vědět co se v podniku děje a nenechte se překvapit náhlým odpadnutím směny. Náš systém Vám pomůže otevřené směny jednoduše obsadit a vy můžete mít nohy nahoře.

Dayswaps je nástroj pro správu dovolené a volna

Dovolená

Ten nejlepší čas v roce nemusí již nikdy začínat stresem. Ohlídáme za Vás přehledně dovolené v podniku a zaměstnanci si o ně dokonce mohou skrze náš systém zažádat.

Příchody

Funkce příchody umožňuje zaměstnancům z pohodlí svého telefonu se přihlásit na směnu. Za Vás již hlídáme jeho pozici a ukazujeme Vám všechny příchody přehledně v aplikaci.

Mějte informace z Dayswaps vždy u sebe - kalendář, messenger, SAP, či jiná integrace

Integrace

Víme, že používáte spoustu aplikací okolo a tak Vám chceme práci s Dayswaps ulehčit. Využijte třeba integraci do Vašeho kalendáře.

Začněte s námi plánovat hned!

Nastavit Dayswaps Vám zabere méně času než si udělat kafe.

začít plánovat