Co všechno s Dayswaps vyřešíte?

Zapomeňte na složité tabulky a stovky emailů každý měsíc,
Dayswaps za vás připravý směny, pomůže s výměnami směn a pomůže připravit reporty.

Unikátní plánovač

Vyvinuli jsme unikátní technologii plánovače, která stejně jako vy naplánuje směny s tím rozdílem, že sami nemusíte nic dělat. Připravíte si všechny požadavky na směny, kliknete na tlačítko a máte hotovo!

Plan

Plánovač

Our unique system will prepare for you a schedule of shifts according to your information and create fair exchanges for all employees.

Nedostupnost

Let employees have the option of planning shifts according to their preferences and we will arrange for you after the final plan.

Zákon

Náš systém má již v sobě nastaveny všechny zákonné podmínky a tak si můžete být jistí, že vše je podle regulí zákoníku práce.

Commitment

Full-time, part-time, 40, 20, 1523 ... Enter everything into Dayswaps and whenever you want to view the information or adjust it according to the situation.

Positions

Everyone in the company has a position to get shifts, our employees can have unlimited positions with a level of experience.

Daily template

According to our daily patterns, our system schedules daily shifts whether you have inventory, special traffic or a normal day on that day.

Rozvrh

Daily review

Acoustic information like on the palm of what is happening has happened or has not happened and will need to be done in one place in Dayswaps.

Printable plan

With one click from the schedule in Dayswaps, you create a printable business plan on the bulletin board.

Vlastní kalendář

Having a clear calendar view and the ability to connect to your calendars means you always know what's going on.