Bezpečí vašich dat
je naší nejvyšší prioritou

Ochrana údajů je citlivé téma a podstatný bod každého podnikání. Proto ochranu vašich údajů bereme velmi vážně a pracujeme striktně podle EU standardu GDPR.
Napište nám
Servery
Naše datové centrum se nachází v EU a odpovídá datovým požadavkům Evropské unie, Evropského hospodářského prostoru, Švýcarska a Velké Británie. Všechny informace jsou při přenosu šifrovány a některá citlivá data jsou šifrována ještě navíc v databázi.
HA
High Avalability znamená, že náš systém funguje na více místech zároveň a proto, i kdyby se cokoliv stalo jednomu ze serverů celkový systém tím nic neutrpí a bude fungovat dále, aniž byste si všimli.
Databáze
RTO: Recovery Time Objective u naší aplikace je blížící se nule, tedy aplikace je stále běží.
RPO: Recovery Point Objective u nás je maximálně 30 minut.
Bezpečnost
Neprodáváme, nesdílíme ani neobchodujeme s žádnými údaji o zákaznících. Veškeré údaje a informace o vaší společnosti jsou v naprostém bezpečí. Přístup k informacím o zákaznících je omezen na jednotlivce, kteří tento přístup potřebují k plnění svých úkolů.
99,9%
Naše služba využívá nejmodernější technologie pro zajištění dostupnosti naší aplikace. Dokážeme zajistit, že tu pro vás Dayswaps bude i v kritických chvílích. A to díky dostupnosti na 99,9 % času, kterou zajišťujeme naším SLA (Service Level Agreement).
Zobrazit statistiku
TLS/SSL
Veškerá komunikace mezi serverem a klientem je zabezpečená pomocí kryptografických protokolů TLS/SSL. Pro autentifikaci přístupů je použit protokol OAuth 2.0. Díky tomu je zabráněno odposlouchávání či falšování zpráv, které si předáváte v naší aplikaci.
CDN
Naši službu stavíme na nejmodernějších a nejrychlejších technologiích, protože víme jak je rychlost služby důležitá. Díky CDN  je naše aplikace k dispozici kdekoliv na světe stejně rychle, jako byste seděli přímo u našeho serveru.
Data
Zpracováváme vaše údaje pro účely a v souladu s dohodou nebo pokyny, které nám poskytnete a pokud nám dáte vědět, všechna vaše data smažeme.
Přístup
Pokud se někdo pokusí napadnout váš účet, tak se řídíme pravidlem 5x5, tedy po pěti neplatných pokusech zablokujeme účet na pět minut a pošleme informaci na email.

Bezpečné napojení
na vaše systémy

Posílejte bezstarostně svá data

V našem systému vyřešíte všechny nesrovnalosti a své účetní pošlete již připravené podklady se všemi informacemi do jejího systému.
Ušetříte tak nezbytné náklady času a financí.
 Dayswaps napojení Pamica
Dayswaps napojení KSprogram
Dayswaps napojení OKbase
Dayswaps napojení Advanto
Dayswaps napojení Palmapp
Dayswaps napojení Lunchdrive
Dayswaps napojení Helios
Dayswaps napojení Alveno
Dayswaps napojení Cominfo
Dayswaps napojení BarIS

Objevte moderní plánování

Zabere to pouze pár minut, abyste objevili jak vám Dayswaps může pomoci.
Založte si účet a během minut zveřejněte první plán.
Zkusit ZDARMA