Nabídky

Prohodit si směnu s kolegou? Zaměstnanci to zvládnou sami.
Nabídněte zaměstnancům neobsazené směny
Burza směn místo zdlouhavého plánování
Prohození směn zvládnou zaměstnanci sami
V kombinaci s Lokalitami využijete Transfery do dalších podniků
Zkusit zdarma
01
Nabídka
Díky plánování dostupných směn si mohou zaměstnanci vybrat, jaké dny a čas chtějí pracovat. Určitě budou nadšeni, že se do plánování mohou zapojit.
02
Výměna
Jednoduše a především ihned zjistíte, jaké směny nejsou pokryté, anebo kdo na směnu nemůže právě přijít. Najít náhradníka je snadné a zabere jen chvilku.
03
Prohození
Skrz funkci prohození směn si zaměstnanci mohou sami prohodit směnu s kolegou. Je jen na vás, zda do tohoto procesu budete či nebudete zasahovat.
"Dayswaps nám rozvázal ruce s přiřazováním směn. Naši zaměstnanci si sami vybírají kdy a na které provozovně chtějí pracovat. Směny si zvládnou sami i vyměnit a my už nemusíme sledovat kdo kdy může a nemůže."
Tomáš Kadlec
Thomas Williams Bakery

Výhody

Nabídněte zaměstnancům neobsazené směny

Zaměstnanci si sami určí, které směny se jim hodí a přihlásí se na ně jedním kliknutím. Vy o tom obdržíte notifikaci.

Burza směn místo zdlouhavého plánování

Vypište, jaké směny je potřeba obsadit a nechte na zaměstnancích, aby se na ně nahlásili tak, jak jim to vyhovuje. Pokud se nějaká směna neobsadí, můžete oslovit konkrétního zaměstnance a směnu mu nabídnout či přiřadit.

Prohození směn zvládnou zaměstnanci sami

Někdo onemocněl, anebo neplánovaně musí něco zařídit? To už nebude vaše starost. Zaměstnanec se sám s kolegou domluví na výměně směn a v aplikaci si je jednoduše prohodí. Samozřejmě pokud to schválíte.

Další vlastnosti

V kombinaci s Lokalitami využijete Transfery do dalších podniků

Posílejte nabídky směn do propojených podniků nebo lokalit a efektivně tak využívejte své zaměstnance.

Rozešlete nabídku o směně, která se uvolnila, anebo nechte na zaměstnancích, ať se sami přihlásí na směny, které se jim hodí. Výsledek? Méně práce pro vás, spokojenější zaměstnanci.