zaměstnanecká aplikace

Všechny směny vždy po ruce

S aplikací Dayswaps máte přehled o směnách neustále u sebe. Můžete také snadno přijímat nabídky na nové směny, anebo si směnu vyměnit s kolegou.
Již brzy ke stažení...
App StoreGoogle Play store

Vždy budete vědět, kdy máte směnu

Domovská stránka aplikace obsahuje chronologicky řazený seznam všech vašich naplánovaných směn. Nejbližší směna je vždy nahoře a jedním kliknutím si můžete zobrazit její detailní informace.

Ta-dam. 🔔 Notifikace a upozornění.

Přiřadil vám právě zaměstnavatel novou směnu? Snadno se o ní dozvíte. Kromě toho, že se přidá do seznamu vašich směn, dá o sobě také vědět zvukovou notifikací.

Detail směny se vším potřebným

Kliknutím na směnu zobrazíte její detail. Ten zahrnuje časový plán směny, ale také informaci s jakými kolegy na směně budete a nechybí ani případné poznámky a lokalita (pokud máte více poboček). Snadno také můžete požádat o zrušení směny s udáním důvodu, například když musíte k lékaři.
detail smeny v mobilni aplikaci

Nabídky směn

Zaměstnavatel může stanovit, jaké směny je potřeba obsadit. Nepřidělí vám je rovnou, ale pošle vám notifikaci o směnách, které chce obsadit a vy se sami kliknutím nahlásíte na ty dny a časy, které vám vyhovují. Budete pány svých směn.
Nabídky směn v aplikaci Dayswaps

Přijmutí směny jedním kliknutím

Nabídku směny, kterou zadal zaměstnavatel, můžete přijmout (stačí vám na to jedno kliknutí), anebo odmítnout.
Nabízená směna v aplikaci Dayswaps

Již brzy ve vašem obchodu s aplikacemi...